Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Rullo-kasešu žalūzijas pakešu logiem cenas, žalūziju uzstādīšana Rīgā

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Rullo-kasešu žalūzijas/Kasešu žalūzijas pakešu logiem

Rullo-kasešu žalūzijas (mini kasešu žalūzijas) ātri iekaroja tautas mīlestību, no dīvaina interjera rotājuma pārvēršoties par modernu aksesuāru. Un tas ir saprotams — tām nav būtisku trūkumu. Klasiskie aizkari, kas uzkrāj putekļus un zirnekļu tīklus, aizsedz palodzi, kuriem nepieciešams plašums, zaudē akurātajām un lakoniskajām kasešu žalūzijām.

Uzstādot kasešu žalūzijas uz stikla pakešu logiem, jūs varat pilnībā kontrolēt to gaismas plūsmu, regulējot stāvokli un izvēloties nepieciešamo auduma blīvumu. Ja nepieciešams radīt maksimālu aptumšojumu istabā, var izvēlēties īpaša veida aptumšojošu audumu - blackout vai termo. 

Kasešu žalūziju pacelšanas augstums tiek regulēts ar vieglu kustību ar ķēdītes palīdzību, audums tiek regulēts un fiksēts liegi un bez piepūles.

Rullo kasešu žalūzijas priekšrocības:

  • ir ideālas dzīvojamo un biroja telpu, virtuves, viesistabas, kabineta interjera noformēšanā;
  • atbrīvo vietu un atsedz palodzi;
  • izturīgas un drošas;
  • plaša dažādu veidu auduma izvēle ļauj viegli aizēnot telpu vai maksimāli aizsargāt no saules gaismas (tiek izmantoti aptumšojoša tipa audumi);
  • īpašs auduma piesūcinājums atgrūž mitrumu un putekļus, ļaujot izstrādājumu kopt minimāli, un ļauj ilgi saglabāt lielisku ārējo izskatu;
  • faktūru, blīvuma un zīmējumu dažādība ļauj padarīt šo aksesuāru par jebkuras telpas rotu.

Izvēloties rullo-kasešu žalūzijas, jūs iegūstat vairāk nekā vienkāršu aizsardzības līdzekli - jūs iegūstat mākslas darbu, kas spēj izpaust jūsu personību un radīt unikālu atmosfēru. To maģiskā aura papildina jūsu mājas stilu un piešķir tām izsmalcinātu un aizraujošu pieskārienu.