Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas Rīgā

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Izsaukt meistaru

Ja esat izvēlējušies piemērotāko un vēlaties veikt pasūtījumu, lūdzu, rakstiet mums uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet uz numuru 20491442. Paziņojiet mums savu adresi, tālruņa numuru, žalūziju tipu un aptuveno daudzumu. Menedžeris pieņems pasūtījumu un nodos to meistaram. Vienas stundas laikā meistars jums piezvanīs, un jūs vienosieties par ierašanās laiku.

Tajā pašā vai nākamajā dienā mēs veiksim mērījumus.

Meistars jums aizvedīs arī katalogus.

Meistara izsaukšana Rīgā ir bezmaksas tādā gadījumā, ja jūs veicat pasūtījumu.

Ja vēl neesat pieņēmuši lēmumu par pasūtīšanu un vēlaties uzzināt orientējošo cenu, lūdzu, atsūtiet izmērus uz mūsu adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Teksta formātā norādiet žalūziju tipu un aptuvenos izmērus. Nav nepieciešams zīmēt logus.

Piemērs:

  • loga augstums un platums (cm);
  • loga augstums un platums (cm).

Mēs aprēķināsim aptuveno pasūtījuma cenu. Gadījumā, ja būsiet gatavi veikt pasūtījumu, jūs varēsiet izsaukt meistaru, kurš precīzi nomērīs logu, un jūs izvēlēsieties krāsu.

Mēs gaidīsim jūsu zvanu!

„Žalūzijas jums” kolektīvs

T.20491442