Piezvaniet mums
Jaunumi - Žalūzijas pakešu logiem, rulo kasēšu, dienas nakts žalūziju cenas un uzstādīšana Rīgā

Pretinsektu tīkli, kā izvēlēt?

  • 122

Izvēloties pretinsektu tīkli, ir jāņem vērā jūsu vajadzības un priekšrocbas. Šeit ir galvenie Moskītu tīklu veidi un to īpašības:

Moskītu tīkli rāmī (vai rāmja moskītu tīkli) - tos bieži uzstāda ārpusē. Tie piemēroti visiem veida logu rāmjiem ar divkameru stikliem. Tas ir ērts un vienkāršs variants, kas nodrošina uzticamu aizsardzību pret kukaiņiem.

Insektu siets ruļļos (Pretinsektu rullo tīkli) - tas ir ērts lietošanā variants, līdzīgi kā rullējamas žalūzijas. Tos viegli var nolaist un pacelt pēc vajadzības. Piemēroti gan logiem, gan durviem.

Durvju moskītu tīkls (Veramais durvju siets) - viegli uzstādāmi un pieejami plašā krāsu un materiālu klāstā, kas tos padara pievilcīgus un efektīvus lietošanā.

Pirms izvēlēties moskītu tīkli logiem, ieteicams ņemt vērā logu vai durvju veidu un izmēru, kā arī jūsu vēlmes attiecībā uz dizainu un lietošanas ērtību. Ir svarīgi arī pievērst uzmanību materiālu kvalitātei un izturībai, lai moskīta siets kalpotu jums uzticami un ilgu laiku.

Tādējādi moskītu tīklu uzstādīšana ļaus jums komfortabli baudīt siltās gada laika priekšrocības, nerūpējoties par kukaiņiem un nevēlamiem viesiem jūsu mājā vai dzīvoklī.

Top