Piezvaniet mums
Jaunumi - Žalūzijas pakešu logiem, rulo kasēšu, dienas nakts žalūziju cenas un uzstādīšana Rīgā

Atšķirības starp romiešu žalūzijam un rullo

  • 111

Romiešu aizkari - eleganti un izsmalcināti logu apdares materiāli, kuriem ir senas saknes, sākot no Romas impērijas laikiem. Tie ir izturējuši laika pārbaudījumu un plaši izmantojami mūsdienu interjeros.

Galvenā romiešu aizkaru iezīme ir to kompakts dizains, jo tie paceļas vertikāli, sakārtojoties augšup. Šos aizkarus var pacelt un nolaist, izmantojot vadu vai ķēžu mehānismu.

Romiešu žalūzijas atšķiras no rullo žalūzijam, kas ir vienā veidā, jo rullējamie žalūzijas tiek sarullēti un paslēpti speciālā kastē, kas atrodas augšpusē. Savukārt, romas aizkari vienkārši sakārtojas augšējā daļā, veidojot krelles. Tiem ir arī vairāki horizontāli elementi, kas ļauj kontrolēt izkārtošanās augstumu.

Rullo žalūzijas parasti izskatās vienkāršāki un minimalistiskāki, kas bieži padara tos piemērotus birojiem un tehniskiem telpām. Savukārt, romiešu aizkari rada mājīgu atmosfēru un plaši tiek izmantoti mājas interjeros.

Pateicoties savai vēsturei un izsmalcinātajam dizainam, romiešu aizkari turpina būt populāra un pievilcīga izvēle tiem, kas meklē izsmalcinātu un stilīgu logu apdari.

Top