Piezvaniet mums
Jaunumi - Žalūzijas pakešu logiem Rīgā

Vertikālās auduma žalūzijas ir izsmalcināts un praktisks risinājums logu noformējumam, kas perfekti iederas dažādu veidu telpās – gan birojos, gan izglītības iestādēs, piemēram, skolās un universitātēs, kā arī sabiedriskās un privātās telpās. Šīs žalūzijas nodrošina ne tikai estētisku izskatu, bet arī funkcionalitāti, ļaujot regulēt gaismas plūsmu telpā un nodrošinot privātumu.

Kur bieži uzstāda vertikālās auduma žalūzijas?

Vertikālās auduma žalūzijas ir īpaši populāras ofisu telpās, kur tās palīdz radīt profesionālu un koncentrētu darba vidi. Skolās un citās izglītības iestādēs tās nodrošina nepieciešamo gaismas kontroli, kas ir svarīgi, lai radītu labvēlīgu mācību vidi. Turklāt, žalūzijas tiek izmantotas arī veselības aprūpes iestādēs, viesnīcās, konferenču zālēs un pat privātmājās, kurās tiek vērtēta to praktiskums un spēja iekļauties dažādos interjeros.

Lasīt tālāk

Atstarojošās rullo žalūzijas ir moderns un funkcionāls veids, kā regulēt gaismas plūsmu un nodrošināt privātumu jebkurā telpā.

Rullo žalūzijas ir izgatavotas no speciāla materiāla, kas ļauj gaismas iekļūt, bet vienlaikus samazina spilgtu saules stariņu iedarbību un nodrošina vajadzīgo privātumu. Tās ir pieejamas dažādās krāsās un dizainos, tādējādi piemērotas jebkura interjera stilam. Atstarojošās rullo žalūzijas ir arī ļoti viegli lietojamas un uzturamas - tās var viegli pacelt un nolikt, lai nodrošinātu maksimālu gaismas plūsmu vai privātumu atkarībā no situācijas. Turklāt šīs žalūzijas var kalpot arī kā dekoratīvs elements, kas papildina telpas dizainu un piešķir tām mūsdienīgu un elegantu izskatu. Kopumā atstarojošās rullo žalūzijas ir praktisks, estētisks un daudzfunkcionāls risinājums, kas padara jūsu telpu komfortablāku un pievilcīgāku.

 

Birojs:

Rīga, Mārupes 23

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Т. 20491442  

Iepriekš obligāti zvāniet!

www.zaluzijasjums.lv

Lasīt tālāk
Markīzes nojumes ir lielisks papildinājums jebkurai terasei vai dārza vietnei, nodrošinot gan praktisku, gan stilīgu risinājumu. Šīs funkcionalitātes priekšrocības sastāv no tā, ka tās nodrošina aizsardzību pret sauli un lietu, tādējādi ļaujot baudīt āra telpu pat vissiltnākajās dienās vai lietus laikā.
 
Āra žalūzijas marķizes ir pieejamas dažādos izmēros un dizainos, tādējādi varēsiet izvēlēties tieši piemērotu variantu savai terasei vai dārzam. Dažas markīzes pat ir aprīkotas ar automātisku atvēršanas un aizvēršanas sistēmu, kas padara tās vēl ērtākas un vieglāk lietojamas. Turklāt terases žalūzijas var būt arī lielisks dekoratīvs elements, kas papildina jebkuru telpu ar savu pievilcīgo dizainu un krāsu izvēli. Kopumā markīzes terasei ir praktisks un estētisks veids, kā uzlabot un pilnveidot jūsu terases vai dārza telpu, nodrošinot komfortu un eleganci.
 

Birojs:

Rīga, Mārupes 23

e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Т. 20491442  

Iepriekš obligāti zvāniet!

www.zaluzijasjums.lv

Lasīt tālāk

Elektriskās rullo žalūzijas ir inovatīvs un moderns risinājums, lai efektīvi kontrolētu gaismu un nodrošinātu privātumu jūsu mājās vai birojā. Šīs žalūzijas piedāvā ērtību, uzlabojot telpas vizuālo izskatu un funkcionalitāti.

Šo žalūziju galvenā priekšrocība ir tās elektriskā vadība, kas ļauj regulēt gaismu un privātumu ar vienu pogu vai pat attālinātu vadību, izmantojot speciālu aplikāciju. Tas nodrošina lielu ērtību un elastību, ļaujot piemērot žalūzijas individuālajām vajadzībām un noskaņojumam.

Dizaina ziņā šīs žalūzijas ir pieejamas dažādos materiālos un krāsās, ļaujot tām harmoniski iederēties jebkurā interjerā. Elektriskā vadība ne tikai piešķir žalūzijām modernu un elegantu izskatu, bet arī piedāvā jaunievedumus telpas estētiskajā noformējumā.

Kopumā elektriskās rullo žalūzijas ir vieds un stilīgs veids, kā uzlabot telpas funkcionalitāti un ērtību, piedāvājot modernas tehnoloģijas gaismas un privātuma kontrolē.

www.zaluzijasjums.lv 

Kontakti: 

Rīga, Mārupes 23

e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Т. 20491442  

Iepriekš obligāti zvāniet!

 

Lasīt tālāk

Moskītu tīkls durvīm ir noderīgs aksesuārs, kas spēj efektīvi aizsargāt mājas iekštelpas no nevēlamām kukainu ienākšanas. Šie tīkli ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem un piedāvā drošu un praktisku risinājumu, lai baudītu svaigu gaisu, neuztraucoties par nevēlamu viesiņu klātbūtni.

Galvenā priekšrocība ir tāda, ka pretinsektu durvju tīkls nodrošina dabisku ventilāciju, neļaujot kukaiņiem iekļūt telpās. Tas ir īpaši svarīgi vasarā, kad vēlamies baudīt svaigu gaisu, bet vienlaikus vēlamies izvairīties no blakus esošo dārzeņu un kukaiņu traucējumiem.

Moskītu tīkli ir pieejami dažādās formās un izmēros, tādēļ tos var pielāgot dažādu durvju tipiem. Tos var uzstādīt gan uz standarta ieejas durvīm, gan uz balkona vai terases durvīm, nodrošinot ilgtspējīgu aizsardzību pret dažādiem kukaiņiem.

Kopumā Moskītu tīkli durvīm (siets balkonam) ir ne tikai praktisks, bet arī ērts un estētisks veids, kā aizsargāt savu mājas interjeru no nevēlamām kukaiņu ienākšanas, vienlaikus saglabājot dabisko gaisa plūsmu un saules apgaismojumu.

Birojs:

Rīga, Mārupes 23

e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

www.zaluzijasjums.lv

Т. 20491442  

Iepriekš obligāti zvāniet!

Uzstādam visā Latvijā: Limbaži, Jelgava, Jūrmala, Dobele, Bauska, Tukums, Ogre, Talsi, Saulkrasti, Salacgrīva, Saldus, Salaspils, Jaunolaine, Valka, Bauska, Sigulda.

Lasīt tālāk

Mēs ar prieku piedāvājam elegantes un stilīgas Romiešu žalūzijas, kas izceļ jūsu mājas interjeru ar rafinētu dizainu un funkcionalitāti. Mūsu Romiešu žalūzijas ir rūpīgi izgatavotas, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, lai radītu ne tikai skaistu, bet arī izturīgu un ilgtspējīgu produktu.

Romiešu aizkari ne tikai piešķirs jūsu telpai mūsdienīgu un siltu izskatu, bet arī ļaus jums regulēt gaismu un nodrošinās privātumu. Ar mūsu produktiem jūs varēsiet baudīt gan funkcionālu, gan estētisku risinājumu.

www.zaluzijasjums.lv  - 15 gadi ar Jums!

Lasīt tālāk

"Esam pilnīgi apmierināti ar rullo "Diena-Nakts", ko uzstādījām savā privātajā mājā. Šis produkts ir izrādījies par lielisku risinājumu, kas nodrošina gan funkcionalitāti, gan stilu.

Rulo "Diena-Nakts" piedāvā lielisku iespēju regulēt gaismas daudzumu mūsu telpās. Tas ir īpaši noderīgi, lai iegūtu nepieciešamo privātumu un kontrolētu saules gaismas iedarbību. 

Turklāt šis risinājums ir estētiski pievilcīgs. Tas iederas mūsu mājas interjerā, piešķirot tai mūsdienīgu un elegantu izskatu. Krāsu un dizaina izvēles iespējas ir plašas, tādējādi šis produkts ļauj pilnīgi pielāgoties mūsu personīgajām vēlmēm.

Rulo "Diena-Nakts" ir kvalitatīvs un izturīgs produkts, un mēs esam pārliecināti, ka tas kalpos mums ilgu laiku." 

Andrejs B. 

Lasīt tālāk

ISO horizontālās žalūzijas: Funkcionalitāte un Stils vienā Risinājumā

 
ISO horizontālās alumīnija  žalūzijas - moderns un praktisks veids, kā iegūt efektīvu saules aizsardzību un piešķirt jūsu telpai eleganti un mūsdienīgu izskatu. Šīs žalūzijas piedāvā daudzas priekšrocības, kas tos padara par populāru izvēli logu apdarei. Šajā rakstā apskatīsim galvenās ISO horizontālo žalūziju priekšrocības.
 
1.  ISO horizontālās žalūzijas ļauj jums viegli kontrolēt gaismas plūsmu telpā, pielāgojot to saskaņā ar jūsu vajadzībām. Jūs varat izveidot piemērotu noskaņojumu un nodrošināt privātumu, kur to nepieciešams.
 
3. ISO horizontālās žalūzijas tiek izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret saules stariem un mitrumu. Tas nozīmē, ka tās kalpos jums ilgu laiku, padarot tās par ilgtspējīgu izvēli.
 
4. Šīs žalūzijas ir pieejamas plašā krāsu un dizaina klāstā, ļaujot jums pielāgot tās savam interjeram. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu personiskajām vēlmēm un telpas stilam.
 
5. ISO horizontālās žalūzijas var viegli pacelt un nolikt, kā arī regulēt lāmu leņķi, lai panāktu vēlamo apgaismojumu un privātuma līmeni. Daži modeļi pat piedāvā automatizētas vadības iespējas, kas atvieglo to lietošanu.
 
ISO horizontālās žalūzijas piedāvā praktisku un stilīgu risinājumu logu apdarei, kas kombinē efektīvu saules aizsardzību un estētisko pievilcību. To izmantošana padarīs jūsu telpu ne tikai funkcionalu un energoefektīvu, bet arī piešķirs tai mūsdienīgu izskatu.
Lasīt tālāk

Žalūzijas skolām ir priekšroka salīdzinājumā ar citām gaismas aizsardzības konstrukcijām, pirmkārt, pateicoties precīzai gaismas kontrolei. Atkarībā no dabiskās apgaismojuma un nodarbībām, var rasties nepieciešamība vai nu apmākt, vai otrkārt, nodrošināt maksimālu apgaismojumu, un tieši žalūzijas ir nepārspējamas šajā ziņā. Atšķirībā no aizkariem, kas var būt vai nu aizvērti, vai atvērti, žalūzijas var regulēt plašā diapazonā. Atsevišķi žalūzijas elementi - lamelis - ir pārvietojami, un atkarībā no to leņķa, žalūzijas maina gaismas caurlaidību.

Žalūzijas skolas kabinetiem vispārējiem priekšmetiem var tikt izvēlētas bez īpašiem ierobežojumiem. Tomēr, ja kabinetā ir projektori vai interaktīvā tāfele, priekšroka jādod žalūzijām, kas spēj nodrošināt pilnīgu vai ievērojamu aptumšošanu. Tās var būt "blackout" audumi. "Blackout" auduma žalūzijas arī neļauj gaismai iekļūt un tām ir auduma žalūziju priekšrocības. Ja nav nepieciešamības pēc pilnīgas aptumšošanas, tad pusei caurlaidīgiem audumiem vai krāsotajam plastmasai žalūzijas izslēgs tiešu saules staru iekļūšanu kabinetā, radot maigu izkliedētu apgaismojumu.

Žalūziju izmantošanas priekšrocības skolās:

Ļauj precīzi regulēt dabisko apgaismojumu mācību telpās, radot maksimāli komfortablus apstākļus.
Ražotas no sertificētiem materiāliem, atbilstot sanitāri-higiēniskajiem un ugunsdrošības standartiem.
Mēs vienmēr piedāvājam zemas cenas!
Lai uzzinātu žalūziju cenu un saņemtu atbildes uz jūsu interesējošiem jautājumiem, zvaniet pa tālruni vai atstājiet pieprasījumu mūsu vietnē. Mūsu menedžeri pastāstīs par produktiem un akcijām, kā arī nodrošinās aktuālu informāciju par materiāliem un cenām.

Kādas žalūzijas labāk izvēlēt skolai?

Rulo žalūzijas 

Ofisa vertikālas žalūzijas

Rulo-kasēšu žalūzijas 

Metāla žalūzijas logiem

Mēs pakalpojumi ir pieējami: 

Jēkabpils

Jūrmala

Jelgava

Liepāja

Rēzekne

Rīga

Valmiera

Ventspils

Ainaži

Aizkraukle

Baldone

Bauska

Cēsis

Daugavpils

Dobele

Kuldīga

Limbaži

Ogre

Olaine

Tukums

Talsi

Saulkrasti

Saldus

Sigulda

 

 

Lasīt tālāk

Izvēloties pretinsektu tīkli, ir jāņem vērā jūsu vajadzības un priekšrocbas. Šeit ir galvenie Moskītu tīklu veidi un to īpašības:

Moskītu tīkli rāmī (vai rāmja moskītu tīkli) - tos bieži uzstāda ārpusē. Tie piemēroti visiem veida logu rāmjiem ar divkameru stikliem. Tas ir ērts un vienkāršs variants, kas nodrošina uzticamu aizsardzību pret kukaiņiem.

Insektu siets ruļļos (Pretinsektu rullo tīkli) - tas ir ērts lietošanā variants, līdzīgi kā rullējamas žalūzijas. Tos viegli var nolaist un pacelt pēc vajadzības. Piemēroti gan logiem, gan durviem.

Durvju moskītu tīkls (Veramais durvju siets) - viegli uzstādāmi un pieejami plašā krāsu un materiālu klāstā, kas tos padara pievilcīgus un efektīvus lietošanā.

Pirms izvēlēties moskītu tīkli logiem, ieteicams ņemt vērā logu vai durvju veidu un izmēru, kā arī jūsu vēlmes attiecībā uz dizainu un lietošanas ērtību. Ir svarīgi arī pievērst uzmanību materiālu kvalitātei un izturībai, lai moskīta siets kalpotu jums uzticami un ilgu laiku.

Tādējādi moskītu tīklu uzstādīšana ļaus jums komfortabli baudīt siltās gada laika priekšrocības, nerūpējoties par kukaiņiem un nevēlamiem viesiem jūsu mājā vai dzīvoklī.

Lasīt tālāk

Romiešu aizkari - eleganti un izsmalcināti logu apdares materiāli, kuriem ir senas saknes, sākot no Romas impērijas laikiem. Tie ir izturējuši laika pārbaudījumu un plaši izmantojami mūsdienu interjeros.

Galvenā romiešu aizkaru iezīme ir to kompakts dizains, jo tie paceļas vertikāli, sakārtojoties augšup. Šos aizkarus var pacelt un nolaist, izmantojot vadu vai ķēžu mehānismu.

Romiešu žalūzijas atšķiras no rullo žalūzijam, kas ir vienā veidā, jo rullējamie žalūzijas tiek sarullēti un paslēpti speciālā kastē, kas atrodas augšpusē. Savukārt, romas aizkari vienkārši sakārtojas augšējā daļā, veidojot krelles. Tiem ir arī vairāki horizontāli elementi, kas ļauj kontrolēt izkārtošanās augstumu.

Rullo žalūzijas parasti izskatās vienkāršāki un minimalistiskāki, kas bieži padara tos piemērotus birojiem un tehniskiem telpām. Savukārt, romiešu aizkari rada mājīgu atmosfēru un plaši tiek izmantoti mājas interjeros.

Pateicoties savai vēsturei un izsmalcinātajam dizainam, romiešu aizkari turpina būt populāra un pievilcīga izvēle tiem, kas meklē izsmalcinātu un stilīgu logu apdari.

Lasīt tālāk

Plissē žalūzijas — relatīvi jauns gaismu atstarojošs izstrādājums logu, starpsienu un durvju ailu noformēšanai. Tās sevī ir apvienojušas praktiskumu, izsmalcinātību, kompaktumu, oriģinalitāti, estētiku un patīkamu cenu. Plissē žalūzijas interjeru padara skaistāku, kā arī pasargā telpu no svešām acīm un saules.

Pateicoties savai viengabala konstrukcijai, plissē žalūzijas ikvienai telpai piešķir vairāk izsmalcinātības un elegances. Tās tiek izmantotas dažādu stilu interjeru dizaina uzlabošanai, piešķirot tam oriģinalitāti un akurātumu. Plissē aizkari — lieliska alternatīva parastajiem aizkariem. Tie izskatās ļoti maigi patīkamo faktūru un toņu dēļ, kā arī spilgti un stilīgi mūsdienīgo krāsu dēļ.

Plissē žalūzijas bieži izmanto griestu un mansarda logiem, kā ar franču panorāmas logiem. Tomēr, neskatoties uz to, šādas žalūzijas ir lieliski piemērotas arī nelieliem logiem.

Tās var būt caurspīdīgas vai, tieši otrādi, noēnot saules gaismu. Viss ir atkarīgs no žalūziju materiāla faktūras. Mēdz būt, ka žalūzijas laiž cauri gaismu, piepildot ar to istabu, taču nelaiž siltumu — tā ir šī žalūziju veida atšķirīgā iezīme.

Kā funkcionālais un dekoratīvais elements plisē žalūzijas veiksmīgi pilda abas šīs funkcijas. Atkarībā no tā, vai jums nepieciešams paslēpties no saules, vai ielaist gaismu istabā, tiek izvēlēts materiāla blīvums un caurspīdīgums.

Lasīt tālāk

Kāda veida žalūzijas labāk iegādāties? Šādu jautājumu bieži uzdod tie, kuri ar žalūziju iegādi saskaras pirmo reizi. Tās atšķiras pēc tipa, materiāla, krāsu gammas un faktūras. Lai jaunais loga noformējums mājokļa saimniekiem patiktu, viņiem rūpīgi jāiepazīstas ar dažādu veidu žalūziju savstarpējām atšķirībām. Pēc tipa žalūzijas iedala horizontālajās, kuru lameles izvietotas loga platumā, un vertikālajās, ko veido loga ailā stateniski piekārtas loksnes.

Lasīt tālāk
Top
Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Piekrītu
Atteikt
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Facebook
Accept
Decline
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline