Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Rāmja moskītu tīkli/sieti

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Rāmja moskītu tīkli/sieti

Vai ir iespējams atstāt logu vaļā, lai ieelpotu svaigo vasaras gaisu, neuztraucoties par to, ka mājās viesosies šie nevēlami viesi? Atbilde ir rāmja moskītu tīkli vai Moskītu tīkli rāmī. 

Ir steidzami vajadzīgi moskīta sieti? Mūsu speciālists jau brauc pie Jums! Tel. 20491442 Rāmja moskītu tikls der jebkuriem logu veidiem. Speciāla konstrukcija un tīkla materiāls ļauj uz visiem laikiem aizmirst par kukaiņiem mājās. Tīkls ir viegli mazgājams, nepieciešamības gadījumā tas ir noņemams, nenokarājas. Ideāli iederas jebkurā istabas interjerā. Moskītu tīkli var būt baltā, brūna, antracīta, zelta ozols (profilis) krāsa, siets pelēka krāsa PVC.

 

 

Šīs maģiskās aizsargājošās Rāmjveida sietiņas ir izgatavotas, lai atbalstītu mūsu vēlmi sajust dabas tuvumu, vienlaikus nodrošinot pilnīgu aizsardzību no kaitīgiem kukaiņiem. Rāmja moskītu tīkli ir piemēroti visiem tiem, kuri vēlas baudīt svaigu gaisu bez bailēm no nevēlamas iekļūšanas mājās. Rāmja moskītu tīkli (sieti) piedāvā arī estētiski pievilcīgu risinājumu. Tos var izvēlēties dažādās krāsās un dizainos, lai tie harmoniski iederētos mājas interjerā. Tādējādi ne tikai aizsargāsim sevi un māju no nevēlamām viesībām, bet arī radīsim stilīgu un mājīgu vidi. Tieši šīs mazās rāmja moskītu tīklu detaļas sniedz mums iespēju atpūsties, baudīt brīvību un savienoties ar dabu, neuztraucoties par kaitīgajiem kukaiņiem. Tās ir mūsdienu tehnoloģiju un dizaina savienojums, kas padara mūsu mājas drošas un patīkamas vietu, kur atgūt spēkus pēc aizņemtas dienas. Rāmja moskītu tīkli vai insektu sieti  ir vērtīga investīcija, kas nodrošina gan drošību, gan komfortu. Tagad mēs varam atvērt logus plaši, elpot svaigo gaisu un baudīt mājas priekšrocības, zinot, ka nevienam kaitīgam kukainim nav atļauts traucēt mūsu mieru. Izmantojot rāmja moskītu tīklus, mēs radām apveltītu vietu, kur mūsu sirdis un dvēseles var pilnībā atpūsties.