Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Mini rullo žalūzijas plastikāta logiem, žalūziju cenas un uzstādīšana Rīgā

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Mini rullo žalūzijas/žalūzijas pakešu logiem

Mini rullo žalūzijas (Rullo žalūzijas pie loga rāmja) — vienkārša, demokrātiska un droša sistēma, kas var stiprināties uz jebkāda tipa loga pusi. Mini rullo žalūzijas uzstāda gan atsevišķi, gan papildus pie klasiskajiem aizkariem. 

Labās īpašības:

  • pasargā aizkarus no izbalēšanas;
  • lieliski aptumšo telpu kā patstāvīgi, tā arī papildinot parastos aizkarus;
  • var tikt izmantoti kā alternatīva, kad logu vai telpas konstrukcija neļauj izmantot cita veida žalūzijas vai aizkarus;
  • kalpo kā papildu dekors, logs neizskatās tukšs.

Mini rullo žalūzijas - stila un funkcionalitātes savienojums jūsu mājas vai biroja telpās. Šīs kompaktās un eleganti izskatīgās žalūzijas piedāvā daudzpusīgu gaismas regulēšanu un privātuma nodrošināšanu. Mini rullo žalūzijas ir viegli uzstādāmas un piemērotas dažādiem logu izmēriem. Tās ir pieejamas dažādos krāsu un materiālu variantos, atbilstot jūsu individuālajām vēlmēm un interjera dizainam. Izvēloties mini rullo žalūzijas, jūs ne tikai piešķirat telpai mūsdienīgu un stilīgu izskatu, bet arī iegūstat praktisku un viegli pielāgojamu aizsardzības risinājumu. Izceļiet savas telpas ar mini rullo žalūzijām, kas nodrošina funkcionalitāti, estētiku un individuālu pieeju jūsu vajadzībām.