Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Japāņu panelis vai ekrāna žalūzijas, japāņu žalūziju cenas

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Japāņu panelis/ Japāņu žalūzijas

Japāņu panelis vai ekrāna žalūzijas kaut kādā veidā ir analogas kupejas skapja durvīm. Šo žalūziju vienkāršā konstrukcija sastāv no ekrāna — uz rāmja uzstiepta auduma, ar ievietotu atsvaru lejā, un karnīzes, kuras sliežu virzienā kustas ekrāns.

Japāņu žalūziju karnīzes stiprina pie griestiem. Tās izgatavo no alumīnija un dekorē ar ieliktņiem no plastikas. Paneļi tiek izvietoti uz karnīzes vairākās rindās, parasti līdz piecām. Pateicoties tādai īpatnībai, var mainīt ne tikai apgaismojuma spožumu un toni, bet arī telpas noformējumu, pārvietojot un mainot pēc faktūras, krāsas un blīvuma dažādos ekrānus. Ar japāņu paneļiem var noformēt logus, zonēt telpas, izmantot kā telpu norobežojošas starpsienas. Tās sniedz piepildītas telpas iespaidu ar gaisu un gaismu, ideāli iederas mūsdienu interjeros. Uz gludās paneļu virsma nekrājas putekļi. No ruļļu žalūzijām japāņu paneļi atšķiras ar vienmēr izplestā stāvoklī atrodošos audeklu.

Japāņu paceļamie aizkari (paneļu žalūzijas) - mākslas pieskāriens jūsu interjeram. Šie elegantie aizkari piešķirs jūsu telpām mieru un harmoniju, atspoguļojot Japānas estētiku un rafinētību. Izmantojot tradicionālos japāņu dizaina elementus, šie aizkari radīs ainavisku skatu un vienlaicīgi nodrošinās privātumu un aizsardzību. Izvēlieties japāņu aizkarus (Vertikālo paneļu žalūzijas), lai radoši papildinātu savu interjeru ar šo unikālo austrumu piezīmi. Baudiet mākslas un miera sajūtu ar japāņu aizkariem.