Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Diena-Nakts logu žalūzijas istabai, cenas, rullo žalūziju uzstādīšana Rīgā

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Rullo Diena-Nakts žalūzijas

Rullo žalūzijas „diena-nakts” savas pastāvēšanas īsajā laikā izpelnījušās pasūtītāju mīlestību. Tās manto visas klasisko rullo žalūziju priekšrocības, kuru pamatā ir izturīgs, vienkārši lietojams mehānisms, kompaktums, ātra un viegla uzstādīšana.

No klasiskajām žalūzijām „diena-nakts” atšķiras ar divu auduma slāņu izmantošanu, pamīšus lietojot caurskatāmas un necaurredzamas joslas, kas, uzklājot vienu uz otras, regulē gaismas pāreju caur audumu, līdzīgi kā horizontālo žalūziju gadījumā. Ar šo īpatnību saistīts cits to nosaukums — „Zebra”. 

Rullo Diena-Nakts žalūzijas - funkcionalitāte un estētika vienā risinājumā. Šīs inovatīvās žalūzijas ļauj jums viegli kontrolēt gaismu un nodrošināt privātumu, neatkarīgi no dienas laika. No rīta, tās izplatīs maigu gaismu caur telpu, radot siltu un saulainu noskaņu. Vakarā tās nodrošinās aizsardzību un intimitāti, nodrošinot mierīgu un mājīgu atmosfēru. Izvēlieties Rullo Diena-Nakts žalūzijas (zebra žalūzijas), lai radītu vizuāli pievilcīgu un funkcionālu vidi savās telpās, kur harmoniski saplūst gaismas un ēnu spēle.