Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Aizsargžalūzijas cenas, žalūziju uzstādīšana un piegāde Rīgā

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Aizsargžalūzijas logiem/Fasādes āra žalūzijas

Aizsargžalūzijas logiem (ārējās žalūzijas, āra žalūzijas) — droša jūsu dzīvokļa, biroja vai veikala aizsardzība. Uzstādot tādas sistēmas uz logu ārējām ailēm, jūs uz visiem laikiem aizmirsīsiet par uztraukumu, nemieru un bailēm par savu īpašumu. Mājās neviens neiekļūs bez jūsu ziņas un piekrišanas. Kvalitatīvas aizsargžalūzijas (fasādes āra žalūzijas) ir vienkārši uzstādāmas un pielāgojamas jebkuram loga vai durvju veidam. Tās ir pieejamas dažādos dizainos un krāsās, ļaujot jums izvēlēties piemērotāko risinājumu, kas harmoniski iederēsies jūsu mājas interjerā.

Lai aprēķinātu pasūtījuma cenu, atsūtiet mums uz e-pastu logu ailes izmērus (atbildi saņemsiet stundas laikā). Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Lūdzu, norādiet vēstulē visas jūsu vēlmes.

Mēs piedāvājam pilnu servisu:

  • Mērīšana
  • Izgatavošana
  • Uzstādīšana

Vasaras saule jau rožaini pasmiedz no debesīm, liekot mums ilgoties pēc svaiga gaisa un iespaidiem no ārējās pasaules. Tomēr reizēm mēs vēlamies saglabāt mājas mājīgumu un intimitāti, aizsargājot telpas no tiešiem saules stariem un nevēlamas acu uzmanības. Tieši šajā brīdī parādās izglītotā aizsargs, kas ietver eleganci un praktiskumu - saules aizsargžalūzijas. Aizsargžalūzijas logiem un durvīm ir ne tikai funkcionalas aizsardzības līdzeklis, bet arī vizuāli pievilcīgs dizaina elements mūsu mājās. Izgatavotas no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tās kalpo kā aizsargs pret spožu sauli un svešiem skatieniem, vienlaikus piešķirot telpai eleganci un stila pieskārienu. Aizsargžalūzijas (ārējās žalūzijas) ne tikai aizsargās jūs no skatieniem un nevēlamas saules staru ietekmes, bet arī nodrošinās privātumu un mieru mājās. Tās ir kā drošs aptumsums, kas atstāj jums brīvību iekustināt savas sajūtas un rast sevī mieru un līdzsvaru.